Crovu

By diger

Hesabınız Daha Etkin Olsun

Sosyal medya ağlarında açacağınız hesaplarınızı daha etkin yapabilirsiniz. Hesap oluştururken belirleyeceğiniz, kullanıcı adı, profil ve paylaşım içeriklerinizi hesapların takip edilmesi için önemli kriterlerdir. Tüm bu ayarlamaları en iyi şekilde yapsanız bile, takipçi sayınız ve beğeni sayılarınızın belirli bir oran üzerine çıkması çok uzun zaman alacaktır. Crovu şirketi kendi uzmanları ile hazırladığı takipçi ve diğer paketleri online olarak Crovu sitesi üzerinde sizlere sunuyor. Sizler, sitedeki bu paketleri uygun fiyatlara alarak, hesaplarınıza ekletebiliyorsunuz. Eklendikten sonra takipçi sayınız, beğeni ya da izlenme sayılarınız otomatik olarak artmaya başlıyor. Bunu yaptığınızda, hesabınızın ve sizin tanınırlık oranınız artmış ve popüler olmuş oluyorsunuz.

Takipçi Sayısı Artırma

Crovu sitesinin vermiş olduğu paket ve destek hizmetlerinden faydalanarak, sosyal medya hesabınızdaki takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Crovu sitesindeki İnstagram hizmetleri, takipçi satın al bölümünde, farklı sayılarda oluşan paket seçenekleri yer alıyor. Bu paket içeriklerinde, hem yerli hem de yabancı gerçek takipçiler bulunmaktadır. Güvenli bir şekilde hesabınıza tanımlama yapıyor ve eklenen takipçi sayısında hizmet süresi boyunca düşme olmama garantisi veriyorlar. Belirlenen süre içerisinde takipçi sayınızda azalma olduğunu gördüğünüzde, Crovu ekipleri ile görüşüyor ve düşme sayısı kadar yeni takipçinin eklenmesini sağlayabiliyorsunuz.

Beğeni Sayısının Önemi

Sosyal medya ortamında yaptığınız paylaşımlara olumlu beğeni ve yorumlar geldiği müddetçe hesabınız gelişecek ve üst sıralarda yer alacaktır. Paylaşımlarınıza yapılacak olumsuz yorumlar ya da istenmeyen beğeniler hesabınızın bloklanmasına kadar götürebilecektir. Bunun için sosyal medya hesabınızdaki her paylaşıma çok sayıda beğeni alabilmelisiniz. Bu hizmeti size Crovu sitesi online olarak sunuyor. Kullanmış olduğunuz sosyal medya hesap türüne göre oluşturulmuş hizmet bölümüne giriş yapabiliyor ve beğeni satıl al paketlerini satın alabiliyorsunuz. Paylaşımlarınıza yapılacak olan beğeni sayısının çok olması amacınıza ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

Video İzlenme Sayısı

Kendi çekmiş olduğunuz çeşitli videoları, sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Bu videolar, Youtube kanalınızda izlenmeye başladığında sizler birçok avantaj sağlayacaktır. İzlenme sayınız arttıkça para kazanma ihtimalinizde artacaktır. Crovu sitesinden Youtube izlenme satın al bölümündeki farklı izlenme sayılarından oluşan paketlerden satın alarak, otomatik olarak izlenme sayınızı artırabilirsiniz. Crovu sitesi ekipleri satın aldığınız paketlerdeki sayıları hesabınıza toplu olarak değil parça parça ekleme yapıyorlar. Toplu eklemelerde hesabınız zarar görebilecektir. Crovu ekipleri güvenli bir şekilde ekleme yaparak, video izlenme sayınızın otomatik artmasını ve bu izlenmelerin sizlere para kazandırmak gibi avantalar elde etmenizi sağlıyorlar.

Sektörünüzde Popüler Olun

İnsanlar, farklı sektörlerde iş yapmakta ve yaptıkları işlerle ilgili birçok çalışmalarını Youtube ve diğer sosyal medya hesaplarında yayınlamaktadır. Sosyal medya hesaplarını kullanarak, sektörünüzde popüler olabilmek için hesabınızın ya da kanalınızın çok sayıda kişi tarafından takip edilmesi, kanalınıza abonelik oluşturulması gerekir. Kişisel çabalarınızla sosyal medya hesabınızı belirli bir noktaya kadar taşıyabilirsiniz. Ancak Crovu sitesinin vermiş olduğu destek hizmetlerinden faydalanarak istediğiniz sayıya hemen ulaşabilirsiniz. Crovu sitesinde her sosyal medya hesabı için farklı amaçlara göre hazırlanmış paketler bulunmaktadır. siteden satın alacağınız paketler ile abone sayınızı, takipçi ya da izlenme sayınızı artırmış ve hedefinize ulaşmış olursunuz.

Ürün Pazarlama

İnternetin kullanılmasıyla birlikte, e-ticaret siteleri açılmış ve bu siteler üzerinden her türlü ürün pazarlanmaya başlamıştır. Sizlerde kendinize sosyal medya hesabı açabilir, kendi ürünlerinizi kendinizi internet üzerinden pazarlayabilirsiniz. Ürünleriniz ile ilgili çektiğiniz fotoğraf, video gibi verileri İnstagram ya da diğer sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak, satışa sunabilirsiniz. Yaptığınız bu paylaşımlara gelecek olan beğeniler ve takipçi sayılarınız sayesinde ürünlerinizi daha fazla kişi tarafından görünmesini sağlayabilirsiniz. Crovu takipçi paketleri sizlerin Pazar ağınızı genişletecek daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlayacaktır. Crovu sitesinde farklı özelliklere sahip takipçi paketleri, hesabınızın yurtiçinde ve yurtdışında takip edilmesini sağlayacaktır.

Destek Hizmetleri

Crovu sitesi, sosyal medya hesabı kullanıcılarına sunduğu tüm hizmetler için 7/24 destek hizmeti veriyor. Gerçek takipçi ve aktif kullanıcılardan oluşan farklı özelliklerdeki paketleri, sizlere uygun fiyatlarla ve taksit seçenekleri ile sunuyor. Satın alma işlemeni tamamladığınızda, aldığını paket içeriğindeki sayılar, hesabınıza düzenli bir şekilde 24 saat içerisinde yükleniyor. Sizlerin hesap güvenliğine dikkat ediyor ve işlem yaparken sizlerden hesabınızın şifresini istemiyorlar. Yapılan yüklemeleri, kullanıcı adı bilgilerinize göre yapıyorlar.

Yorum yapın