İngilizce Kapak Sözler

Sayfa İçeriği: İngilizce Kapak Sözler Kısa, İngilizce Küfürlü Kapak Sözler, İngilizce Kapak Sözler Ve Türkçeleri, İngilizce Kapak Sözler Tumblr, İngilizce Kapak Sözler Anlamlı, İngilizce Kapak Sözler Facebook

Facebook’ta takip edin.

Bu güzel sayfada sizler için İngilizce kapak sözleri ve Türkçe anlamlarını hazırladık. Sayfadaki İngilizce küfürlü kapak sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

İNGİLİZCE GÜZEL KAPAK SÖZLER

Manşet: Hey look! The garbage truck is coming! You better hide! Hey bak! Çöp arabası geliyor! Saklansan iyi edersin!

You look so good, when the light’s out. Işık söndüğünde çok iyi görünüyorsun.

If we put your brain into a bird, it would fly backwards. Sendeki beyni kuşa taksak, ters uçar.

Zombies eat brains. You’re safe. Zombiler beyinleri yerler. Bu durumda sen güvendesin.

I’d slap you but that would be animal abuse. Tokat atarım sana ama bu hayvan istismarı olur.

You’re so much smarter when you don’t speak! Konuşmadığın zaman çok daha zekisin!

Stupidity is not a crime, so you’re free to go. Aptallık bir suç değildir, bu yüzden gitmekte özgürsün.

Don’t worry you are not as dumb as you look. Endişelenme! Göründüğün kadar aptal değilsin.

Calling you ugly would be an insult to the ugly people. Size çirkin demek, çirkin insanlara hakaret olur.

If your mind isn’t open, keep your mouth shut too. Eğer zihnin açık değilse, çeneni de kapalı tut.

I like your approach, now let’s see your departure. Yaklaşımın hoşuma gitti; şimdi bir de gidişini görelim.

Where were you when God was giving out common sense? Tanrı sağduyu dağıtırken neredeydin?

Learn from your parents’ mistakes, use birth control. Anne ve babanın hatalarından ders al, doğum kontrol hapı kullan.

You are proof that God has a sense of humour. Tanrı’nın bir espri anlayışına sahip olduğunun kanıtısın.

You are as strong as an ox and almost as intelligent. Öküz gibi güçlüsün ve hemen hemen aynı derecede de zeki.

If I had a face like yours, I’d sue my parents! Seninki gibi bir suratım olsaydı, annem ve babamı dava ederdim!

The last thing I want to do is hurt you. But it’s still on the list. Yapmak istediğim en son şey sana zarar vermek. Ama bu hâlâ listede.

I can remove 90% of your beauty with a wet tissue. Islak bir mendil ile güzelliğinizin %90’ını silebilirim.

You have a good and kind soul. It just doesn’t match the rest of you. İyi ve nazik bir ruhun var. Bu sadece geri kalanınla eşleşmiyor.

My door is always open for you so feel free to leave. Kapım daima sana açık, isteğin zaman gitmekte özgürsün.

I don’t have an attitude problem, you have a perception problem. Benim bir davranış problemim yok, senin algılama problemin var.

Where did you come from, did someone leave your cage open? Nereden çıktın sen, birisi kafesini açık mı bıraktı?

Every girl has the right to be ugly, but you abused the privilege. Her kızın çirkin olma hakkı vardır, ama sen bu ayrıcalığı abartmışsın.

Hey look! The garbage truck is coming! You better hide! Hey bak! Çöp arabası geliyor! Saklansan iyi edersin!

There are two people who I trust, the first person is me the other is not you! Güvendiğim iki kişi var, ilk kişi benim, diğeri siz değilsiniz!

I am sorry. My fault. I forgot you were an idiot. Özür dilerim, benim hatam. Senin bir aptal olduğunu unutmuşum.

Keep talking behind my back and that’s where you’ll always be. Arkamdan konuşmaya devam et  ve daima olacağın yer orası olacak.

Remember, there are two sides to every story. Kind of like your face. Unutma! Her hikayenin iki yanı vardır. Tıpkı senin yüzün gibi.

I would challenge you to a battle of wits, but I see you are unarmed. Beyinlerimiz savaşsın isterdim; ama görüyorum ki siz silahsızsınız bayım.

Anyone can make mistakes, but only idiots persist in their errors. Herkes hata yapabilir, ama yalnızca geri zekalılar yanlışlarında inat eder.

Tell me. Is being stupid a profession or are you just gifted? Söyler misin bana? Aptal olmak bir meslek mi yoksa bu konuda sadece yetenekli misin?

I don’t know what makes you so dumb but it really works. Seni bu kadar aptal hale getiren nedir bilmiyorum ancak her neyse işe yarıyor.

Are you always this stupid or are you making a special effort today? Her zaman bu kadar aptal mısın yoksa bugün özel bir çaba mı sarf ediyorsun?

You can not help solve my problem. Because you are it. Benim sorunumun çözülmesi için yardım edemezsin. Çünkü sorunum zaten sensin.

If you don’t like me, take a map, get a car, drive to hell. Have a nice trip. Benden hoşlanmıyorsan, bir harita al, arabaya atla ve cehenneme git. İyi yolculuklar.

You are the reason scientists decided that we descended from apes. Bilim insanlarının maymundan geldigimize karar vermesinin sebebi sensin.

There are only three things women need in life: food, water, and compliments. Hayatta kadınların ihtiyaç duyduğu üç şey vardır: yemek, su ve iltifatlar.

Wisdom eventually comes to all of us. Someday it might even be your turn. Bilgelik eninde sonunda hepimize gelir. Belki bir gün sıra sana bile gelebilir.

I may be drunk, Miss, but in the morning I will be sober and you will still be ugly. Ben sarhoş olabilirim bayan, ama sabaha ben ayık olacağım sense hala çirkin olacaksın.

If you’re talking behind my back, you’re in a good position to kiss my ass! Eğer arkamdan konuşuyorsan, popomu öpmek için uygun pozisyondasın demektir!

Fake nails. Fake hair. Fake smile. Are you sure, you weren’t made in China? Sahte tırnaklar, sahte saçlar, sahte bir gülümseme. Çin’de üretilmiş olmadığından emin misin?

If I say something that offends you, let me know so I can do it again later. Eğer seni gücendirecek bir şey söylersem bana bunu söyle, böylece daha sonra tekrar yapabilirim.

If I ever need a brain transplant, I’d choose yours because I’d want a brain that had never been used. Beyin nakline ihtiyacim olsa, seninkini alırdım. Çünkü hiç kullanılmamış bir beyin istiyorum.

I’m sorry I hurt your feelings when I called you stupid. I really thought you already knew. Üzgünüm! Sana aptal olduğunu söyleyerek duygularını incittim. Zaten bildiğini sanıyordum.

Scientists are trying to figure out how long human can live without a brain. You can tell them your age. Bilim insanları, insanın bir beyni olmadan ne pekguzelsozler.com kadar yaşayabileceğini anlamaya çalışıyorlar. Onlara yaşını söyleyebilirsin.

Somewhere out there is a tree working hard to replace the oxygen you wasted, now go apologize to it. Dışarıda bir yerlerde, boşa harcadığın oksijeni yerine koymak için çok çalışan bir ağaç var, şimdi git ve ondan özür dile.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir